Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Vilniaus karate lygos iššūkis 2020

Mergaitės ir berniukai, prašome jūsų dėmesio! Pirmą kartą VKL istorijoje skelbiame virtulias varžybas VKL IŠŠŪKIS 2020! Matome, kaip šauniai visiems sekasi treniruotis nuotoliniu būdu, o kad šios treniruotės taptų dar labiau motyvuojančiomis ir įtraukiančiomis kviečiame jus sudalyvauti virtualiose varžybose! Tad ką reikia daryti:
1️⃣ Nufilmuok ne ilgesnį nei 1 min. vientisą filmuką, kuriame 15 sek. intervalu taisyklingai atlieki atsispaudimus, atsilenkimus, pritūpimus su šuoliukais ir smūgius Mawashi Geri Jodan, keičiant kojas.
2️⃣ Atsiųsk filmuką el. paštu: vilniauskaratelyga@gmail.com Varžybos bus vykdomos nuo balandžio 13d. iki gegužės 17d., o rezultatai skelbiami gegužės 18-22d.
3️⃣ Lauk įvertinimo ir jei laimėsi – apdovanojimo!

Visas varžybų sąlygas, dalyvavimo taisykles, demo video ir vykdymo terminus rasite svetainėje http://www.vilniauskaratelyga.lt/naujienos/vilniaus-karate-lygos-issukis-2020/

Užteks sėdėti prie kompiuterio – pajudėk, nusifilmuok ir lamėk!