Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Image Alt
Explore the Features

Naujienos

NAUJIENOS

  • Skubame pranešti, kad jau atidayta registracija į VKL III etapą, varžybos vyks 2023.03.19 https://www.vilniauskaratelyga.lt/event/registracija-i-vilniaus-karate-lygos-iii-etapo-varzybas-jau-prasidejo/ Visų sporto grupių sportininkų dalyvavimas yra labai pageidautinas, o tėvelių labai prašome sudaryti vaikams galimybes dalyvauti varžybose - juos palaikyti, palydėti ir drauge pasidžiaugti rezultatais. Varžybos vyksta

  • Gerbiami sportininkai, patiksliname, kad mokinių atostogų metu, t.y. šią savaitę grupės yra apjungiamos ir antradieniais-ketvirtadieniais sportuojantys sportininkai(trenerio Martyno grupė) sportuoja pirmadienį-trečiadienį pas trenerį Andžėjų savo laiku. T.y. 17:15, 18:15 ir 19:30 suaugę. Penktadienį sportuojame kartu, niekas nesikeičia. Šeštadienį 10:00 Supergrupė, niekas nesikeičia.

  • Mieli tėveliai ir sportininkai, pranešame, kad šį sekmadienį SUPERGRUPĖS treniruotė nevyks, nes treneris išvyksta teisėjauti į LIetuvos čempionatą. Dėkojame už jūsų supratingumą!