Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Image Alt
Explore the Features

Naujienos

NAUJIENOS

  • Mieli sportininkai, kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus dienos stovyklai vyks klubo kvalifikacinis diržų egzaminas. KADA? Birželio 28d. 9:00 val. Spartanikos salėje, L. Giros g.15 Rekomenduojame atvykti 8:30 jau apsivilkus kimono, turėti vandens. Prašome, kad vieną sportininką atlydėtų vienas asmuo, dėkojame už supratingumą!

  • Mieli sportininkai ir tėveliai, informuojame, kad sportininkų grupė Vaikai 1, kurie sportuoja pirmadieniais, trečiadieniais,penktadieniais 17:15 pas trenerį Andžėjų sėkmingai išlaikė kvalifikacinį diržų egzaminą ir atostogauja iki rugsėjo 2 dienos! Linkime gražios ir turiningos vasaros!

  • Mieli sportininkai, kaip ir kasmet, Lietuvos kyokushin karate federacija kviečia dalyvauti tradicinėje ir ilgus metus organizuojamoje vasaros stovykloje "Raganėje"! Susipažinkite su informacija: I pamaina liepos 14 – 20 d. (2012 m. gimimo ir jaunesni) II pamaina liepos 20 – liepos 26 d. (2008-2011 m.