Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Vilniaus karate lyga III etapas kovo 17d.

Vilniaus karate lygos etapas bus Kovo 17d. Lengvosios atletikos manieže. Dalyvių skaičius ribojamas iki 1000 kovotojų. 

Tai puiki galimybė pasitreniruoti Jūsų kovotojams ir laimėti gražias Taures. 

Kovos vyks ant 12 Tatamių.  Surinkus dalyvių skaičių varžybos bus stabdomos, dar nepasibaigus varžybų registracijos terminui.

Registruotis į varžybas galima internetu per Vilniaus karate Lygos puslapį: https://vilniauskaratelyga.lt/renginys/vilniaus-karate-lygos-iii-etapas-kovo-17d/

Už galiojančia vaikų sveikatos pažymas atako patys klubai.

BŪSIMŲ VARŽYBŲ KAINA IR PATEIKIAME ŽEMIAU:

 Varžybų mokestis 35 eur. kumite 35 kata eur. abu bendrai – 40 eur. 

SVARBU:

KATA ir KUMITE varžybos vyksta numatytu ROUND ROBIN principu.

·        Svarbi žinia dėl svorio paklaidos sugriežtinimo: 2 kg. paklaida su VISOMIS apsaugomis ir galima diskvalifikacija iš šių ir sekančių varžybų, todėl labai svarbus tikslumas. Ir taip pat klubui būtų numatyta 50 eur. bauda.

·       Papildomos kategorijos: Jei pergalių skaičius vienodas, pergalė atitenka burtų keliu. 

·       Visi treneriai turi nurodyti atsakingus asmenis varžybų metu. Be išankstinio sąrašo VKL apsauga neįleis trenerių ar klubo atsakingų asmenų, todėl būtinai prašysime pateikti sąrašus.

·        Svarbus aspektas: Tėvai ir vaikai privalo žinoti klubo pavadinimą, trenerio vardą, klubas turi turėti savo apranga, vėliavas, atributiką. 

·       Varžybų registracija vyksta iki kovo 7 d. Nuo Kovo 8-12 d. klubas gaus savo klubo užsiregistravusių kovotojų sąrašą, kurį kaip įprastai reikės sutikrinti ir jeigu bus neatitikimų, tuomet iki kovo 13 d. reikės atsiųsti papildytą sąrašą, kuris bus perduotas IT. Taip galėsime išvengti klaidų varžybų dieną ir mėgautis renginiu. Ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į dalyvių KYU, SVORĮ, METUS. 

·       Dalyvių duomenų taisymas renginio metu kainuos 5e. Mokestis IT specialistui. 

·       Kad varžybos vyktu sklandžiai, prašome kiekvieno klubo deleguoti teisėjus, referius. Mums visiems labai svarbu, kad varžybos vyktų sklandžiai, todėl labai svarbu teisėjų, referių darbas. Kiekvieno klubo prašome deleguoti savo klubo teisėjus, referius. Ačiū

·       Varžybų metu Treneriai, atsakingi asmenys yra atsakingi už savo kovotojus, prašome pasirūpinti, kad laiku ateitu kovotojai kovoti, turėtų tinkamas apsaugas, būtų tiksliai suvesti duomenys į Kumite Technology programą.

Stebėti varžybas galima įsigijus bilietą internetu: https://tickets.paysera.com/en/event/vilniaus-karate-lygos-iii-etapo-iejimo-bileitas

Referių, teisėjų registracija: https://forms.gle/mqyQp9wipbuu1th99

Pagalbinio personalo registracija: https://forms.gle/mchEG8bbhfPMK4U66