Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Vido Bareikio nemokamaas koncertas/rekordas

Mieli sportininkai! 
Kalėdos baigėsi, tačiau dovanos, panašu, tikrai ne paskutinės!

Vasario 17d. Kauno “Žalgirio” arenoje Vidas Bareikis švęs savo kūrybinį dešimtmetį bei surengs didžiausią karjeros koncertą su orkestru. 
Ta proga bendradarbiaujant su Lietuvos kyokushin karate federacija atlikėjas sieks Lietuvos rekordo- surengti didžiausią improvizuotą karate treniruotę kurioje dalyvautų net keli tūkstančiai karate sportininkų. Kviečiame pasinaudoti proga ir atvykti į šį neeilinį renginį, pasimėgauti puikiu koncertu su orkestru bei palaikyti šio rekordo siekimą. 
KĄ GAUNATE JŪS?
Nemokamą, įspūdingą dviejų valandų Vido Bareikio koncertą su orkestru bei galimybę prisidėti prie karate vardo populiarinimo Lietuvoje ir pasaulyje pasiekiant rekordą.
KAIP VISKAS VYKS?
“Žalgirio” arena ir Vidas Bareikis karate klubams padovanos tokį kvietimų kiekį, kokio tik reikės. 
Jei vyksta jaunieji sportininkai, kvietimus gaus ir juos lydintys asmenys (tėveliai ar treneriai). 
Klubo atstovams tereikia atsiųsti konkretų kiekį ir mes jums išsiųsime specialius šios akcijos kvietimus. Visi karate bendruomenės nariai bus sodinami aukščiausiame arenos sektoriuje, kad kuo sklandžiau įvyktų susodinimas ir pats pasirodymas.
Tereikia atvykti į pasirodymą ir jo metu bus 2-3 minučių epizodas kai Vidas Bareikis diktuos kelias bazinės karate technikos užduotis ir visi kartu jas atliks bei bus užfiksuotas rekordas.

Kelione koncerte dalyvaujantys asmenys rūpinasi individualiai.

Turite turėti viršutinę kimono dalį ir diržą. Mat siekiant rekordo visi bus apsirengę kimono. Kelnių dėtis nebūtina nes taip bus sklandžiau apsirengiama prieš šį epizodą ir susitvarkoma po jo. Pats rekordas bus siekiamas po trečios koncerto dainos, taigi po to visi galės atsipalaiduoti ir mėgautis puikiu koncertu.

JEI NORITE DALYVAUTI ŠIAME RENGINYJE UŽPILDYKITE ANKETĄ. Pildykite anketą kiekvienam vykstančiam asmeniui individualiai.

https://forms.gle/U2xEgfNzYCKU3ei77