Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Vasaros grafikas “Spartanikoje”

Mieli sportininkai ir tėveliai, kviečiame susipažinti su informacija apie “Spartanikos” klubo vasaros planus:

➡️Nuo liepos 4d. klube sportuojame vasaros grafiku:

pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. 18 val. savarankiškas arba grupinis bėgimas, 18:30 treniruotė. Pirmadieniais boksas, judesys, kombinacijos, trečiadieniais grūdinimasis, darbas į maišus, ketvirtadieniais-kovos.

➡️Antradieniais-aukštų diržų fakultatyvas, klausimai-atsakymai (ne treniruotė, konsultacija).

➡️Vaikų grupės atostogauja nuo liepos 2d. iki rugsėjo 2d. – linkime saugios ir smagios vasaros!🤸‍♂️

➡️Klubinis diržų egzaminas nuo 10KYU iki 4KYU imtinai planuojamas liepos 1d. (penktadienis) , pasibaigus dienos stovyklai.

➡️“Spartanikos” dienos stovykla planuojama burželio 27-liepos 1 dienomis, registarcija jau vyksta klube pas trenerį, daugiau informacijos apie stovyklą: https://spartanika.lt/apklausa-apie-spartanikos-dienos…/

➡️LKKF organizuojama vasaros stovykla vyks pirmą rugpjūčio savaitę, registracija ir apmokėjimas už stovyklą ir egzaminus klube iki liepos 10d. Daugiau informacijos apie stovyklą: https://spartanika.lt/lkkf-vasaros-stovykla/

➡️Taip pat vasaros laikotarpiu yra planuojama rengti vakarinius kuksando užsiėmimus “Spartanikos” salėje antradieniais ir penktadieniais – daugiau informacijos paskelbsime jau netrukus.

SVARBU: egzaminų kainos 10,9KYU 35Eur, 8,7KYU 45Eur, 6,5KYU 55Eur, 4KYU 65Eur