Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Treneriai

Andžej Milevskij

5 DAN

Karate man tai savęs bei supančio pasaulio pažinimas. Pradžioje kaip sportininko - siekiančio aukščiausių rezultatų, vėliau kaip trenerio - siekiančio suburti aplink save kuo daugiau bendraminčių, bei kaip mokytojo - norinčio pasidalinti turimomis žiniomis ir sukaupta patirtimi. Laikui bėgant ir sudėjus visas tris dedamąsias tai tapo mano gyvenimo būdu, nuolatiniu ieškojimu to kas gali patobulinti mano karate. Per ilgus metus karate išmokė disciplinos, kritinio mastymo, savikontrolės. Padėjo ir padeda kasdieniame gyvenime, orientuoja į teisingą tikslą ieškant tikro kelio ir visiškai nesvarbu ar tai kova ant tatamio ar gyvenimiški išbandymai. Laikui bėgant karate užgrūdino ne tik kūną bet ir suformavo teisingą mastymą padedanti tapti geresniu žmogumi. Tad mano gyvenimo kredo padėti sau ir kitiems per karate būti bei tapti geresniais žmonėmis.

Martynas Mičiūnas

1 DAN

Marius Kerpė

1 DAN

Sensėjus Marius Kerpė: “Nugalėsi save, nugalėsi bet ką…” Jau daugiau nei 10 metų Sensėjus (1DAN) Marius Kerpė yra aktyvus “Spartanikos” kyokushin karate klubo bendruomenės narys - čia sportuoja, kelia kvalifikaciją, dalyvauja klubo veikloje, teisėjauja varžybose ir visokeriopai savo žiniomis dalijasi su klubo sportininkais. Jau nuo 1991m., vos tik Lietuva atgavo nepriklausomybę ir mūsų šalis tapo atvira viso pasaulio veikloms ir idėjoms, Marius ėmė treniruoti vaikus bei jaunuolus - tai Mariaus pašaukimas, todėl Klaipėdos universitete jis pasirinko pedagogikos studijų kryptį, vėliau - vadybos. 1994m. tapo Lietuvos kyokushin karate čempionu (B kat.), tad gerai žino pergalių, noro tobulėti ir nugalėti skonį - tą perteikia ir savo auklėtiniams. Sensėjus M. Kerpė puikiai jaučiasi lavindamas 4-6 metų mažylius, tiek 7-12 metų jaunuolius, tiek ir treniruodamas jaunimą ar suaugusius. Paties jau suaugęs sūnus leido pažinti visus paauglystėje kylančius iššūkius - nepasitikėjimą savo jėgomis, maištingą elgesį ar abejingumą supančiam pasauliui. Kyokushin karate buvo raktas, kuris leido sukurti artimą bei tvarų ryšį - tokį Sensėjus Marius stengiasi sukurti ir su savo mokiniais. Sensėjus M. Kerpė aktyviai domisi vandens bei dviračių sportu, tad lengvai randa bendrų temų ir su savo mokiniais - jo vedamos treniruotės ne vien tik fizinio kūno lavinimas, bet ir saugi erdvė pasidalinti savo emocijomis, išgyvenimais bei pasidalinti džiaugsmais ir asmeninėmis pergalėmis. Sensėjus Marius primena: Visos kelionės prasideda nuo pirmųjų, mažų žingnelių. Linkiu sėkmės siekiant pirmojo juodo diržo!

Emilija Gataveckaitė

2 DAN

E. Gataveckaitė - ilgametė “Spartanikos” sportininkė, po kineziterapijos studijų Vilniaus universitete pasirinkusi trenerės darbą. Mūsų klube trenerė Emilija veda “Sveikuolių” grupės treniruotes.