Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Teisėjų seminaras

Mieli klubo sportininkai,
kviečiame dalyvauti Vilniaus miesto kyokushin karate federacijos organizuojamame teisėjų praktiniame-teoriniame seminare, kurį veda mūsų klubo SHihan A. Milevskij.
Vilniaus karate lyga kviečia visus savo teisėjus ir referius dalyvauti specialiai Jums organizuojamame teisėjų seminare. Seminaro metu atnaujinsime ir pagilinsime žinias apie kyokushin karate varžybų taisykles, bei jų skirtumus atsižvelgiant į sportininkų amžiaus grupes. Aptarsime svarbiausius teisėjavimo varžybose momentus. Praktinėje dalyje užtvirtinsime teisingus teisėjų gestus bei naudojamus terminus.
Vilniaus karate lygos varžybos yra praktinė teisėjų mokymosi proceso dalis, o seminarai yra neatsiejama teorinė dalis, kuri labai reikalingi visiems lygos teisėjams ir referiams, o jauniausiems ir mažai patirties turintiems teisėjams yra tiesiog būtina.
Mokymus ves ir patirtimi dalinsis:
🥋 Andžej Milevskij
🥋 Julius Klakauskas
🥋 Arnoldas Vielavičius
Detalesnė seminaro informacija:
📅 Data: 2024 m. gegužės 5 d. ( registracija iki gegužės 3d)
🕘 Pradžia: 9 :00 val.
📍 Vieta: Green Vilnius Hotel, Pilaitės pr. 20, Vilnius (Baltoji salė).
®️ Registracija:
https://docs.google.com/…/19rpj2Y3Asp8Lxc46peFzwYm…/edit
‼️‼️‼️ Dakyvių skaičius ribojamas iki 80 dalyvių‼️‼️‼️
SEMINARO KAINA? Vietoje 29 eur. šį kartą seminaras yra NEMOKAMAS🎁!