Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Spartanikos dienos stovykla 2024

Mieli tėveliai ir sportininkai,
kaip ir kasmet, pasibaigus intensyviems ir varginantiems mokslo metams, kviečiame turiningai laiką praleisti “Spartanikos” dienos stovykloje KARATE RITMU!

STOVYKLOS DALYVIO ANKETA
Mieli tėveliai,
kviečiame registruoti sportininkus į tikra tradicija ir legenda tapusią Spartanikos dienos stovyklą

“KARATE RITMU”!

KADA: birželio 24 -28 dienomis (imtinai) nuo 8 iki 17val.

KUR: Spartanikos dojo, L. Giros g. 15, Vilnius

KAINA: 180Eur + papildomai kvalifikciniai diržų egzaminai, jei laikomas egzaminas + iki 30Eur už bilietus, išvykas ir kt. smulkias išlaidas, jei reikės.

ATSISKAITYMAS: 90Eur stovyklos rezervacijos mokestis, sumokamas per gegužės mėn. klube. Likusi dalis 90Eur iki birželio 14d. sumokama klube.

EGZAMINŲ ĮKAINIAI: 10KYU-9KYU 40Eur, 8KYU-7KYU 45Eur, 6KYU-5KYU 50Eur, 4KYU 55 Eur.

SVARBU! Stovyklos dalyvių skaičius yra labai ribotas, turime tik 30 vietų, tad raginame nedelsti ir savo vietą rezervuoti kuo greičiau.

Stovykloje yra laukiami VISI vaikai nuo 8-9m. amžiaus, kurie jau sportuoja kyokushin karate arba nori susipažinti su šia sporto šaka artimiau. Rytas klube prasideda susirenkant į salę nuo 8val. iki 8:30 val., 9:00 sportininkams vyks pirmoji treniruotė/sportinis užsiėmimas. Vėliau vaikai esant geram orui laiką leis gryname ore, pietūs numatyti kavinėje, kur kasdien tiekiamas sveikas, šviežiai paruoštas maistas. Visos stovyklos metu yra suplanuotos pramoginės/edukacinės išvykos, kartu su treneriais į pačias įvairiausias Vilniaus m. erdves. Stovyklos organizatorių prioritetas – kuo daugiau laiko gryname ore, pėsčiųjų žygiai bei kokybiškas laikas bendraujant. Taip pat visi motyvuoti sportininkai turės galimybę birželio 28d. laikyti kvalifikacinį diržų egzaminą (nuo 10 iki 4KYU žalio diržo imtinai) , kadangi stovyklos metu bus daug dėmesio skiriama technikai, kyokushin karate sporto šakos istorijai bei principams.

Stovyklos vadovas – 5DAN Shihan A. Milevskij, taip pat stovykloje darbuosis ir trenerio pad4j4jai, tad vaikams tikrai nestigs dėmesio, visi stovyklautojai kasdien pietaus kavinėje, tad galite būti tikri, kad sotūs bus ir patys nevalgiausi. Jums tereikia pasirūpinti užkandžiais, sportine apranga bei patogia apranga pagal orą.