Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

KLUBO SPARTANIKA organizuojama vasaros stovykla SPARTA 2020

Data: bus išrinkta pagal daugumos sprendimą, siūlomos stovyklos datos birželio 24 – 27 arba liepos 1-4

Vieta: Klubo salė L. Giros g. 15 Vilnius

Kas Laukia jaunųjų spartiečių: Nepakartojami įspūdžiai leidžiant laiką gerų draugų būryje.

Kas tai: Tai pirmą antrą kartą organizuojama vasaros stovykla, kurioje gali dalyvauti visi nuo mažiausių iki didžiausių mūsų klubiokų.

Kaip viskas vyks: Prisiminus kaip yra kilęs klubo pavadinimas buvo sugalvota mūsų klubą 4 dienoms paversti senovinių miestu SPARTA. Tad jaunųjų spartiečių laukia, 3 nakvynės klube (tam reikės savo miegmaišio ir pagalvės), savarankiška buitis (savęs, savo laisvalaikio aprangos, kimono, salės tvarkymas), karate, imtynių, laipiojimo uolomis, išgyvenimo miškuose,  užsiėmimai, ekskursijos, futbolo, tinklinio bulvės pasaulio čempionatai, žygiai, naktinis kinas, ir kitos įdomybės. Kuo daugiau gamtos (jai tik orai leis) ir įdomios veiklos. Visą stovyklą vainikuos diržų egzaminas 10 – 4 Kyu meistrams.

Kainos:  – Stovykla 150 Eur (atsiskaitant grynais klube). Antram šeimos nariui taikoma 20 Eur nuolaida nuo stovyklos kainos. Registracija į stovykla bus vykdoma iki birželio 15 d. (pateikiant galiojančią, mokyklai tinkančią sveikatos pažymą), minimalus stovyklautojų skaičius 15 asmenų ne pasiekus šio skaičiaus stovykla nebus organizuojama. Stovyklauti priimami mokyklinio amžiaus karatistai, Jaunesni priimami su tėveliais.

Su savimi turėti miegmaišį, mylimą pagalvę, dubenėlį šaukštą bei puodelį savarankiškiems pusryčiam. Kimono, lauko sportinę aprangą bei avalynę. Dušo reikmenys, knygą, mylimą stalo žaidimą ir žinomą gerą nuotaiką.

– Papildomos išlaidos nuo 20 iki 30 Eur. Priklausomai nuo organizuojamų išvykų ir lankytinų vietų skaičiaus.

– Egzaminas priklausomai nuo diržo 10-9 Kyu 35 Eur, 8-7 Kyu 40 Eur, 6-5 Kyu 45 Eur. 4 Kyu – 50 Eur.