Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

SPARTA 2019

KLUBO SPARTANIKA organizuojama vasaros stovykla

Data: birželio 21-24 dienomis 
Vieta: Klubo salė L. Giros g. 15 Vilnius

Jaunųjų spartiečių laukia nepakartojami įspūdžiai leidžiant laiką gerų draugų būryje.

Tai pirmą kartą klubo istorijoje organizuojama vasaros stovykla, kurioje gali dalyvauti visi – nuo mažiausių iki didžiausių mūsų klubiokų.
Jaunesni nei mokyklinio amžiaus karatistai priimami su tėveliais. 

Prisiminus, kaip yra kilęs klubo pavadinimas, buvo sugalvota mūsų klubą keturioms dienoms paversti senoviniu miestu SPARTA. Tad jaunųjų spartiečių laukia 3 nakvynės klube, savarankiška buitis, karate, imtynių, laipiojimo uolomis, išgyvenimo miškuose užsiėmimai, ekskursijos, futbolo, tinklinio, bulvės pasaulio čempionatai, žygiai, naktinis kinas ir kitos įdomybės. Kuo daugiau gamtos (jei tik orai leis) ir įdomios veiklos.

Visą stovyklą vainikuos diržų egzaminas 10-5 Kyu meistrams.

Kainos:
Stovykla 150 Eur. Antram šeimos nariui taikoma 20 Eur nuolaida nuo stovyklos kainos.
Papildomos išlaidos nuo 20 iki 30 Eur. Priklausomai nuo organizuojamų išvykų ir lankytinų vietų skaičiaus.
Egzaminas, priklausomai nuo diržo 10-9 Kyu 35 Eur, 8-7 Kyu 40 Eur, 6-5 Kyu 45 Eur.

Registracija į stovyklą vykdoma nuo gegužės 1 iki birželio 14 d. klube.
Registruojantis būtina pateikti: šiais mokslo metais išduotą sveikatos pažymą, užpildytą tėvų sutikimą, 150 Eur mokestį. Laikantys egzaminą – egzamino mokestį.

Tėvų sutikimas>>>

Pirmas užsiėmimas birželio 21 d. 17 val. 

Reikalinga turėti
Stovyklautojas turi pasiruošti miegmaišį bei pagalvę, sportinę aprangą šaltam/ šiltam orui sportavimui lauke, patogią avalynę sportavimui bei žygiavimui, kimono bei reikiamas apsaugas. Stalo žaidimus, mėgstamą knygą bei gerą nuotaiką. Gali būti ir telefonas, bet dėl užimtumo ir nuolatinio judėjimo jam tiesiog nebus laiko, tėvams visad galima bus paskambinti vakare ir pasidalinti dienos įspūdžiais.