Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

NVŠ finansavimas/kompensacija

Mieli tėveliai, bei mokyklinio amžiaus sportininkai!

Kadangi kyokushin krate klubas “Spartanika” teikia akredituotas vaikų bei jaunimo neformaliojo ugdymo paslaugas, sportuodami “Spartanikos”klube jūs galite pasinaudoti NVŠ kompensacija (neformalaus vaikų švietimo krepšeliu). Šiais metai kompensacijos suma yra 20Eur. 

Dalį kas mėnesį mokamo nario mokesčio galima padengti, pasinaudojant šia kompensacija (pagal esamą ekonominę situaciją mokestis siektų 60Eur, su kompensacija mėnesio abonementas kainuos40 Eur). 

KAS GALI GAUTI ŠIĄ KOMPENSACIJĄ? Visi mokyklinio amžiaus (t.y. besimokantys mokykloje) vaikai bei jaunuoliai – nauji klubo nariai bei senbuviai. 

KAIP GAUTI KOMPENSACIJĄ? Per rugsėjo mėn. su klubu turite pasirašyti sutartį dėl NVŠ kompensacijos skyrimo (sutartis iki 14 metų pasirašo tėvai, nuo 14m. iki18m. jaunimas, o tvirtina vienas iš šeimos narių). 

JEI PRIE “SPARTANIKOS” PRISIJUNGĖTE NAUJAI (esate naujas sportininkas nuo 2022m. rugsėjo) ir pageidaujate gauti NVŠ kompensaciją, prašome užpildyti žemiau eančią anketą, kad būtų parengta sutartis.

NAUJŲ SPORTININKŲ REGISTRACIJOS ANKETA