Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Nuo pirmadienio visos vaikų ir jaunimo grupės artimiausias dvi savaites sportuoja nuotoliniu būdu. Naudojame ZOOM programą.

SVARBI INFORMACIJA‼️‼️‼️
Nuo pirmadienio visos vaikų ir jaunimo grupės artimiausias dvi savaites sportuoja nuotoliniu būdu. Naudojame ZOOM programą.
Vaikai 1 grupė sportuoja pirmadieniais bei trečiadieniais nuo 17 val. Pirmam kartui naudojame žemiau esančią nuorodą. Į antrą užsiėmimą sportininkai bus kviečiami individualiai gaunant pranešimus į nurodytus el. paštus. Negavus kvietimo kreipiames el. paštu spartanika1@gmail.com ar telefonu 867273929.
Jungiamos Vaikai 2, Vaikai 3 bei Varžybinė grupės. Nuo pirmadienio jos sportuos pirmadieniais bei trečiadieniais nuo 18 val. Pirmam kartui naudojame žemiau esančią nuorodą. Į antrą užsiėmimą sportininkai bus kviečiami individualiai gaunant pranešimus į nurodytus el. paštus. Negavus kvietimo kreipiames el. paštu spartanika1@gmail.com ar telefonu 867273929.
Suaugusieji sportuoja įprastu būdu lankant užsiėmimus pagal esamą tvarkaraštį.
Iki greito pasimatymo nuotoliniu būdu, sportuojame su kimono.
SPARTANIKA