Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Naujo sezono pradžia

Mieli sportininkai ir tėveliai!

Artėja naujasis 2023-2024 karate sezonas ir tikimės, jog visi pailsėję jau po truputį ruošiatės naujiems mokslo metams bei planuojatės laiką.

NAUJASIS KARATE SEZONAS STARTUOJA NUO RUGSĖJO 4 DIENOS! Pirmąją savaitę sportuojame pagal senąjį tvarkaraštį savo grupėse, aukštesnius diržus išsilaikę sportininkai bus trenerių paskirstyti į jiems priklausančias grupes. Jei norite anksčiau sužinoti ar būsite perkeltas į kitą grupę ir kuriomis dienomis sportuosite, susisiekite el. paštu: spartanika1@gmail.com

Tikimės, jog ateinantis sezonas bus turiningas tiek varžybine prasme tiek ir visiems, kurie siekia išlikti fiziškai aktyvūs bei sveiki – jūsų patogumui visi “Spartanikos” sportininkai gali lankytis treniruoklių salėje ne treniruočių metu, o pajudėti kviečiame ir sportininkų tėvelius – juk bendra veikla stiprina santykius ir didina motyvaciją!