Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Lietuvos karate juodų diržų seminaras Kaune

Kviečiame dalyvauti neeiliniame Lietuvos kyokushin karate federacijos organizuojamame visai didelei kyokushin karate bendruomenei skirtame renginyje KAGAMI BIRAKI 2024!

Tai yra LIETUVOS KARATĖ JUODŲ DIRŽŲ SEMINARAS ir LKKF 1-3KYU kvalifikaciniai egzaminai (detalės apie egzaminą bus paskelbtos vėliau).

📍KUR: Kauno halė, Perkūno al. 5, Kaunas
🗓KADA: sausio 21 d., sekmadienis 

Šis renginys – visų pirma, yra kovinės dvasios atnaujinimas kartu su kiokušin karatė bendruomene ir pirmojo sezono prakaito išliejimas, naujų tikslų išsikėlimas bei didžiulė šventė! Šventės metu, simboliškai, atversime duris į naujus – 2024-uosius – metus ir įteiksime sertifikatus bei diržus vasarą 1 ir 2 dano egzaminus išlaikiusiems bendruomenės nariams.

Šis seminaras – puiki proga pradėti ruoštis artėjantiems Lietuvos bei Europos katos ir kumitė čempionatams bei būsimiems EKO ir LKKF 1-4 danų egzaminams.

Lietuvos karatė juodų diržų seminaras – ypatinga galimybė mokytis iš geriausių Lietuvos ir Europos sportininkų!

🥋RENGINIO SVEČIAI:
Remigiusz Karpinski (Lenkija) – Europos karatė organizacijos (EKO) prezidentas, egzaminų komisijos narys;
Jan Bulow (Danija) – EKO egzaminų komisijos pirmininkas ir Pasaulio karatė organizacijos (WKO) egzaminų komisijos narys;
Maciej Mazur (Lenkija) – Pasaulio atviros svorio kategorijos vicečempionas, Europos čempionas;
Juras Sokolovas (Lietuva) – Pasaulio čempionas.

🥋Lietuvos kiokušin karatė akademijos steigėjai, stovyklų instruktoriai ir egzaminatoriai: Romas Vitkauskas, Vladimiras Silvaško, Valius Rudys, Diana Mačiūtė, Vidmantas Poškaitis, Gediminas Varkala, Paulius Klapatauskas, Andžej Milevskij, Andrius Macijauskas, Ričardas Poška, Artūras Bobelis, Eugenijus Šilaika, Vytautas Kalvaitis, Remigijus Olšauskas, Vladimirs Lavrinovičs, Mareks Lavrinovičs.

SEMINARO DIENOTVARKĖ:
🕙10.00-12.00 KAGAMI BIRAKI 2024 RENGINIO ATIDARYMAS, 1-2 Dan diržų įteikimas ir I-oji treniruotė
🕛12.00-13.00 pietūs
🕑14.00-16.00 II-oji treniruotė

SEMINARO KAINA: 50 eur
SEMINARO KAINA 2023 metų Lietuvos suaugusiųjų rinktinės nariams: 30 eur
REGISTRACIJA Į SEMINARĄ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScPXktesT2qFn…/viewform

MOKESTĮ UŽ SEMINARĄ RINKS JŪSŲ KLUBO VADOVAS, MOKĖJIMAI BUS VYKDOMI KLUBUOSE.

IKI PASIMATYMO KAUNE, KAGAMI BIRAKI 2024!