Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Lauko užsiėmimai

Nuo artėjančio pirmadienio (gegužės 10d.) visas sportuojantis nuotoliniu būdu klubo jaunimas kviečiamas į lauko užsiėmimus pagal ankstesnį pirmadienio – ketvirtadienio tvarkaraštį.
Pirmadienis-Trečiadienis nuo 17 val. iki 17.55 Vaikai 1
nuo 18 val. iki 19 val. Vaikai 3.
———————-
Antradienis – Ketvirtadienis nuo 17 val. iki 17.55 val. Vaikai 2
nuo 18 val. iki 19 val. Varžybinė grupė bei visas suaugusios grupės jaunimas.
————————
Atsižvelgiant į esamus reikalavimus – 10 asmenų grupėje bei grupių apkrovimus yra galimi sportuojančiųjų perkelimai susiderinus galimybes.
Penktadienį visi sportuojantis lauke bus kviečiami jungtis prie nuotolinių kovinių kombinacijų ar kata treniruočių, kurių nuorodos bus skelbiamos klubo svetainėje bei facebooke, papildomai sportuojantiems asmeninės nuorodos nebus siunčiamos.
Aukšto sportinio meistriškumo grupė sportuoja įprastu tvarkaraščiu su nuotolinėmis transliacijomis iš treniruočių, sportuojantiems namuose – nuorodos bus skelbiamos klubo facebooke bei puslapyje. Pagerėjus orams planuojamos penktadienio treniruotės visiems suaugusių grupių nariams – informaciją apie tai paskelbsime atskiru pranešimu.
Prašymas būti pasiruošusiems tinkamą lauko sportavimui aprangą bei avalynę, Varžybinė grupė su savimi turi turėti darbines pirštines rastų, akmenų pritaikymui treniruotėje bei kitoms įdomioms lauko treniruotėms.
Osu.