Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Kvalifikacinis diržų egzaminas klube

Mieli sportininkai,

skelbiame visą informaciją apie žieminį kvalifikacinį diržų egzaminą nuo 10KYU iki 4KYU (nuo oranžinio iki žalio diržo imtinai)t.y. egzaminui pasiruošę dalyvauti gali visų grupių sportininkai nuo balto diržo iki laikančiųjų žalią diržą.

KADA? gruodžio 18d. (sekmadienį) pradžia 10 val., visi startuoja vienu metu.

KUR? Spartanikos klube L. Giros g. 15

KAINA: 10,9 KYU – 40 Eur, (oranžinis, oranžinis su mėlyna juostele diržai)

8,7 KYU – 45 Eur, (mėlynas, mėlynas su geltona juostele diržai)

6,5 KYU – 50 Eur. (geltonas, geltonas su žalia juostele diržai)

4 KYU – 60 Eur. (žalias diržas)

REGISTRACIJA: startuoja nuo gruodžio 5 d. atsiskaitant grynaisiais klubo salėje. Balti diržai registruojantis nurodo savo gimimo datą. Registraciją vyks iki gruodžio 16 d. 

Jei nesijaučiate tvirtai, kviečiame lankyti ir kitų grupių treniruotes, taip maksimaliai išnaudojant likusį laiką iki egzaminų: https://spartanika.lt/tvarkarastis/ Taip pat dėl individualių treniruočių galima tartis su treneriais Martynu ir Emilija bei 1DAN ir aukštesnius diržus turinčiais sportininkais

Atidžiai sekite informaciją tinklalapyje https://spartanika.lt/naujienos/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/spartanika jei kartais būtų netikėtų pakeitimų ar informacijos atnaujinimų.

Sėkmės ruošiantis egzaminams!