Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Intelektualus ir atsparus kūnas: judesio perspektyva”, su “Movement Vilnius” mokytojais Justu Kučinsku ir osteopatu Vyteniu Žiedu

Vilniaus miesto kyokushin karate federacija pirmą kartą organizuoja nuotolinį seminarą, kuriame kviečia sudalyvauti jus, jūsų klubo sportininkus, bei tėvelius! Kviečiame dalyvauti visus besidominčius sveiku judesiu, lankstumu bei traumų prevencija –  džiaukimės sportu ir pasiekimais kuo ilgiau!

Seminare kviečiame dalyvauti ir sportininkų tėvelius bei artimuosius.

Seminaro tema yra ypač aktuali sportininkams, kurie po priverstinės karantino pertraukos sugrįžta į sportą bei pradeda didintį krūvį – aktualu ir tiems, kurie pavasarį ketina pradėti aktyviau judėti gryname ore. Taip pat ir treneriams, kurie dirbdami su sportininkais siekia aukščiausių rezultatų ir jiems svarbi sportininko fizinė sveikata, traumų prevencija bei fizinės veiklos tąsa, užtikrinant maksimalią sportininko karjeros trukmę.

„Intelektualus ir atsparus kūnas: judesio perspektyva”, su “Movement Vilnius” mokytojais Justu Kučinsku ir  osteopatu Vyteniu Žiedu.

DATA: 2020.02.20

LAIKAS: 10:00

VIETA: Zoom platforma

REGISTRACIJA: https://forms.gle/uYfRUBv1ijCE9f8P6

Temos, problemos ir jų sprendimo būdai,  kuriuos teoriniame-praktiniame seminare atskleis  lektoriai, sveiko judesio ekspertai J. Kučinskas bei V. Žiedas:

  • Kova prieš oponentą – kas jis bebūtų: kitas žmogus, konkreti problema, iš savęs pačių kylantis iššūkis – reikalauja nuolatinio gebėjimo prisitaikyti prie dar nežinomos situacijos, kūno ir proto lankstumo, savo ribų pažinimo.
  • Visiems mus ištiksiantiems scenarijams pasiruošti neįmanoma, todėl privalome ieškoti būdų ugdyti bendruosius judėjimo gebėjimus, bei tuos kūno adaptacijos mechanizmus, kurie leis prisitaikyti prie netikėtumų išvengiant traumų.
  • Negana to, mes ne vien įgauname gebėjimus treniruodamiesi, tačiau prarandame kūno savybes dėl nuolat mus veikiančio senėjimo ir dėvėjimosi proceso.  Mūsų kūnas nuolatos patiria traumuojančias jėgas ir stengiasi prie to prisitaikyti, pasikoreguoti ir išgyti. Šis ciklas lydi mus visą gyvenimą. Mūsų treniruotės yra ne vien varžybos su oponentais bet ir su laiku. Keldami sau tikslus turime taip pat klausti: kiek ilgai mes ketiname sportuoti?

 

 

Labai prašome užpildyti trumpą registracijos anketą, kad joje nurodytu elektroninio pašto adresu galėtume atsiųsti prisijungimo į seminarą nuorodą: https://forms.gle/uYfRUBv1ijCE9f8P6

Norėdami sužinoti daugiau, sekite naujienas tinkalapyje www.vilniauskaratelyga.lt  bei mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vilniauskaratelyga

Seminarą sudarys teorinė bei praktinė dalys, todėl vilkėkite patogią sportinę aprangą, bei pasiruoškite šiek tiek vietos judėjimui. Po ranka turėkite nedidelį kamuoliuką (pvz. teniso), pakvieskite sudalyvauti ir šeimos narius!

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – burti vieningą, motyvuotą bei kvalifikuotą sportinę bendruomenę, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

DALYVAVIMAS RENGINYJE YRA NEMOKAMAS, TAČIAU BŪTINA REGISTRACIJA

Geros dienos,

Vilniaus miesto kyokushin karate federacija