Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Informacija dėl neformaliojo vaikų švietimo krepšelio panaudojimo

Rugsėjo 25 d. buvo paskelbtos programos, pretenduojančios į mokinio krepšelio, skirto neformaliajam ugdymui, lėšas. t.y. – 15 eurų per vieną mėnesį mokiniui dalyvaujant vienoje iš akredituotų programų.

ASK „SPARATNIKA“ programa „Kyokushin Karate kaip vaiko asmenybės ugdymo priemonė“ yra akredituota ir gali pretenduoti į šį papildomą finansavimą, kuris bus vykdomas per Vilniaus miesto savivaldybę.

Tėvų susirinkimo metu (2015-09-26) sutarta, kad krepšelio lėšos bus atskirtos nuo šiuo metu klube nustatytų bei mokamų  užsiėmimų dalyvio mokesčio. Krepšelio lėšos bus skiriamos klubo gerbūvio, socialinių projektų vystymui bei vykdymui. Klubas kaip krepšelio gavėjas bei paslaugų teikėjas turi pasirašyti sutartis su tėvais, atstovaujančiais jaunuosius karatistus. Tad visus raginame tai padaryti iki spalio 8 d.

Tai galima atlikti dviem būdais:
1.  Atsispausdinti sutartį, užpildyti ją, pristatyti į klubą. Paslaugų teikimo sutartis_ Atsisiųsti
2.  Užpildyti jau atspausdintą sutartį klube.