Kontaktai

Klubo tikslai  – 300 sportuojančiųjų juodųjų diržų, bei sukurti vietą iš kurios nesinori išeiti ir visada norisi sugrįžti. O kodėl taip yra, kiekvienas atėjęs atsakymą turi surasti sau pats.

Spartanika

Dėl neformaliojo vaikų švietimo krepšelio

Džiaugiamės pranešdami, kad kaip ir praėjusiais metais, mūsų klubas dalyvauja Neformalaus vaikų švietimo krepšelio finansavimo projekte. Kviečiame visus tėvelius, kurių vaikai mokosi mokykloje, pasirašyti sutartis. Sutartį galite atsispausdinti savarankiškai, užpildyti, pasirašyti, pristatyti į klubą. Taip pat šios sutartys bus dalinamos klube, ir kiekvienas moksleivis pristatys sutartį į namus, kad užpildytumėte ir pasirašytumėte. Tiek pildydami savarankiškai, tiek gavę popierinį variantą, nepamirškite užpildyti visų tuščių grafų (vardai, pavardės, asmens kodai, parašai).

Prašome tėvelių būti aktyviais ir pasirūpinti, kad pasirašytos sutartys klubą pasiektų iki rugsėjo pabaigos, nes nuo nuo to priklausys tiek mūsų statomų šeimyninių Spartanikos namų pamatų stiprumas, tiek ir jame besilankančių jaunųjų karatistų gerovė. Dėkui už bendradarbiavimą ir pagalbą ugdant jaunąją kartą!

Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų teikimo sutartis 2018-09-10>>